HAKKIMIZDABİZ KİMİZ?

2015’den bu yana Türkiye’nin teknolojik olarak bağımsızlaşması amacıyla yerli ve milli üretimden yana çalışan ITECH ROBOTICS, geçtiğimiz yıllar içerisinde Türkiye’de tarımsal teknoloji alanında dönüşüm yaratacak bir ivmenin öncüsü haline geldi. Bugün ITECH ROBOTICS olarak, otonom teknolojiler için adım attığımız mühendislik girişimimizi yeni kuşak mühendislerimizle başarıyla devam ettirerek,dünyanın sayılı üreticilerinden biri olmanın gururunu taşıyoruz. Türkiye’nin ilk yerli ve milli otonom tarım robotlarını üretirken en önemli motivasyonumuz her zaman kendi mühendislerimize ve beyin gücümüze güvenmek oldu. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan tescilli ITECH ROBOTICS Ar-Ge Merkezi’mizde otonom teknolojilerle paradigma dönüşümü sağlayacak ileri teknolojileri milli ve özgün olarak tasarlamaya odaklanıyoruz. Sonuç odaklı düşünen ve motivasyonu yüksek ekip ruhumuz; Ar-Ge ve üretim süreçlerinin iç içe geçmesiyle yeni teknolojilerin dinamik bir şekilde uygulanmasını sağlıyor. Tasarlamak, yapmak ve üretmek kadar; toplumun tüm katmanları tarafından otonom teknolojilerin sahiplenilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca robotik sistemler, donanım, yazılım, haberleşme gibi alanlarda Endüstri 4.0 'a uygun ileri teknoloji çözüm, ürün ve uygulamalar üretilmektedir. Kendi finanse ettiği Ar-Ge faaliyetleriyle Türk Tarımsal Teknnolojiler tarihinde ilklere imza atan ve Türkiye’de %90 yerlilik oranına ulaşan ITECH ROBOTICS, dünya çapında en ileri teknolojik sistemleri geliştirmeye devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Kuruluşundaki yerli ve milli amacın gereklerini yerine getirerek; küresel pazarda vurgu yaratan, tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir teknoloji firması olmak.

MİSYONUMUZ

Otonom teknoloji alanında; yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi, güvenilir ürün ve çözümler sunmak ve Türkiye’nin teknolojik alanda dışa bağımlılığını azaltıp,halkına gurur veren bir AR-GE Merkezi olmak.